Barcelona - Osasuna, wynik spotkania 4-0

Barcelona - Osasuna 4-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Barcelona i Osasuna zakończyła się 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2022-03-13 20:00 na stadionie Camp Nou rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Barcelona i Osasuna.

Gole strzelali: Ferran Torres 14' 1-0 Ferran Torres 21' 2-0 O. Dembélé P. Aubameyang 27' 3-0 O. Dembélé Riqui Puig 75' 4-0

Żółte kartki Barcelona:

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 13' David García 15' Unai García 89'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Barcelona stanie naprzeciw Galatasaray, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Sevilla. Kolejno natomiast Osasuna zmierzy się z Levante. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Alaves.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi starcia ligi La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy jak Nacho Vidal nieprzerwanie serwują wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. Obserwujemy ostre faule kończące się żółtą kartką, wyjątkowe asysty czy bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Barcelona i Osasuna w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Camp Nou.