Dnia 2024-01-21 17:30 miał miejsce mecz między Real Betis i Barcelona: wynik końcowy 2-4

Mecz pomiędzy drużynami Real Betis i Barcelona rozegrany został w ramach 21. kolejki La Liga na Estadio Benito Villamarín. Barcelona odniosła zwycięstwo z wynikiem 4-2, prowadząc 1-0 na przerwę. Spotkanie odbyło się 21 stycznia 2024 roku o godzinie 17:30.

Real Betis 2-4 Barcelona: Barça odnosi zwycięstwo po emocjonującym spotkaniu

Dziś na Estadio Benito Villamarín odbyło się niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy Real Betis a Barceloną. Goście zdołali pokonać gospodarzy wynikiem 4-2, w meczu, który dostarczył fanom mnóstwo emocji i wrażeń. Drużyna Barcelony zdominowała pierwszą połowę, zdobywając prowadzenie, ale Real Betis odrobiło straty, doprowadzając do remisu. Ostatecznie jednak to Barcelona wyszła zwycięsko.

W 21 minucie Ferran Torres zdobył pierwszą bramkę dla Barcelony, wykończając akcję z asystą Pedriego. To był doskonały początek dla gości, którzy utrzymywali przewagę przez resztę pierwszej połowy, mimo starań gospodarzy.

W drugiej połowie Ferran Torres ponownie znalazł się w akcji, zdobywając swoją drugą bramkę w 48 minucie. Jednak Real Betis szybko odpowiedziało za sprawą Isco, który dwukrotnie trafił do siatki, doprowadzając do wyrównania 2-2 w 59 minucie.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, niespodziewanie João Félix zdobył bramkę dla Barcelony w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Chwilę później Ferran Torres dopełnił swój hat-trick, zdobywając czwartą bramkę dla Barcelony, ustalając wynik na 4-2.

Mecz nie obył się bez kontrowersji, w 72 minucie Abner Vinícius z Realu Betis otrzymał żółtą kartkę, a Frenkie de Jong z Barcelony dołączył do niego w 57 minucie. W końcówce Vitor Roque z Barcelony również został ukarany żółtą kartką.

Real Betis ma teraz trzy trudne mecze przed sobą, zmierzą się z Mallorcą, Getafe oraz Cadiz. Z kolei Barcelona spotka się z Athletic Club, Villarrealem oraz Osasuną. Mecz na Estadio Benito Villamarín dostarczył niewątpliwie mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń zarówno kibicom na stadionie, jak i przed telewizorami.