Las Palmas - Barcelona, wynik meczu: 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Las Palmas i Barceloną dostarczył wielu emocji i niezapomnianych momentów. Barcelona odniosła zwycięstwo z wynikiem 2-1, mimo że na przerwę to Las Palmas prowadziło 1-0. Spotkanie odbyło się w ramach 19. kolejki La Liga na Estadio de Gran Canaria o godzinie 20:30. Zapraszamy do przeczytania naszej relacji z tego spotkania!

Relacja z meczu piłkarskiego Las Palmas przeciwko Barcelona

Ważne informacje o meczu

Mecz pomiędzy drużynami: Las Palmas (Gospodarz) przeciwko Barcelona (Goście)

Sprawozdanie z meczu

Estadio de Gran Canaria tętniło emocjami, gdy drużyna Las Palmas przyjęła na swoim boisku potężnego rywala - Barcelonę. Mecz rozpoczął się w doskonałym stylu, z obiema drużynami walczącymi o kontrolę nad piłką.

Już w 12. minucie M. El Haddadi z Las Palmas popisał się znakomitą grą, zdobywając bramkę i dają mu drużynie prowadzenie 1-0. Atmosfera na stadionie osiągnęła zenit, gdy gospodarze objęli prowadzenie.

W drugiej połowie Barcelona nie zamierzała się poddać. Ferran Torres w 55. minucie doprowadził do wyrównania 1-1, zapewniając emocje do samego końca meczu.

Chwila napięcia trwała do ostatnich minut spotkania. İ. Gündoğan w 90. minucie strzelił bramkę, która przyniosła Barcelonie zwycięstwo 2-1. Drużyna gości kończyła mecz z zasłużonymi trzema punktami, zostawiając gospodarzy z goryczą porażki.

Niestety, emocje przełożyły się również na liczbę żółtych kartek. Gospodarze wywalczyli pięć żółtych kartek, a jedną z nich otrzymał także Daley Sinkgraven, co ostatecznie zakończyło się dla niego czerwoną kartką w doliczonym czasie gry.

Barcelona z kolei zebrała dwie żółte kartki. Wysokie napięcie można było wyczuć na boisku, a decyzje sędziego nie pozostawiły nikogo obojętnym.

Po zakończonym meczu, zarówno Las Palmas, jak i Barcelona zaczynają przygotowania do kolejnych spotkań. Czekają ich trudni rywale, a obie drużyny będą musiały zmobilizować się, by osiągnąć pożądane wyniki.

Następne mecze dla Las Palmas: Villarreal, Rayo Vallecano, Real Madrid.

Następne mecze dla Barcelona: Osasuna, Real Betis, Villarreal.