Mecz Atletico Madrid kontra Barcelona, wynik 2-0

Pierwsza połowa meczu między Atletico Madrid i Barcelona zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-10-02 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Wanda Metropolitano odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Atletico Madrid a Barcelona.

Gole strzelali: T. Lemar 23' 1-0 L. Suarez L. Suarez 44' 2-0 T. Lemar

Żółte kartki Atletico Madrid: R. De Paul 45' Koke 78'

Żółte kartki Barcelona: Gavi 20'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Barcelona:

Główny arbiter spotkania - Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Atletico Madrid zmierzy się już z Granada CF, następne spotkania z drużynami Liverpool i Real Sociedad. Kolejno natomiast Barcelona z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania ligi La Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak R. De Paul Gavi raz za razem zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają nader zajadłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że są to spotkania nużące. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Atletico Madrid i Barcelona w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Estadio Wanda Metropolitano.