Spotkanie między Barcelona oraz Valladolid dnia 2022-08-28 17:30 na obiekcie Spotify Camp Nou: 4-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Barcelona i Valladolid wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2022-08-28 17:30 na obiekcie sportowym Spotify Camp Nou rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Barcelona oraz Valladolid.

Gole strzelali: R. Lewandowski 24' 1-0 Raphinha Pedri 43' 2-0 O. Dembélé R. Lewandowski 64' 3-0 O. Dembélé Sergi Roberto 90' 4-0

Żółte kartki Barcelona:

Żółte kartki Valladolid: Monchu 45' Javi Sánchez 78' Kike Pérez 79'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Valladolid:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Barcelona zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Plzen oraz Cadiz a Valladolid z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Girona oraz Cadiz.

Wielu kibiców śledzi interesujące poczynania ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Monchu częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania męczą. Obserwujemy nieprzepisowe faule, widowiskowe bramki oraz asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Barcelona i Valladolid w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Spotify Camp Nou.