Spotkanie między Celta Vigo i Barcelona na obiekcie Abanca-Balaídos - 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Celta Vigo a Barcelona zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-06-04 19:00 na stadionie Abanca-Balaídos odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Celta Vigo a Barcelona.

Gole strzelali: Gabri Veiga 42' 1-0 H. Seferović Gabri Veiga 65' 2-0 Carles Pérez Ansu Fati 79' 2-1 O. Dembélé

Żółte kartki Celta Vigo: Franco Cervi 81' Renato Tapia 90'

Żółte kartki Barcelona: Ferran Torres 55' Raphinha 62'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Celta Vigo stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Barcelona zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze La Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Franco Cervi Ferran Torres niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami z ligi są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika dodające pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Celta Vigo i Barcelona z ligi La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Abanca-Balaídos.