Mecz Villarreal vs Barcelona zakończony wynikiem 1-3

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Villarreal i Barcelona zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2021-11-27 20:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Villarreal oraz Barcelona.

Gole strzelali: F. de Jong 48' 0-1 S. Chukwueze 76' 1-1 A. Groeneveld M. Depay 88' 1-2 Philippe Coutinho 90' 1-3

Żółte kartki Villarreal: Yéremi Pino 26' Dani Raba 90'

Żółte kartki Barcelona: Jordi Alba 26' Gerard Piqué 44'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Barcelona:

Główny sędzia spotkania - César Soto. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Villarreal stanie naprzeciw Victoria CF, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Atalanta. Kolejno natomiast Barcelona z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz Osasuna.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Yéremi Pino Jordi Alba częstokroć zagwarantowały wyborowym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami okazują się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Zdarzają się przepiękne asysty czy bramki, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Villarreal i Barcelona oraz ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio de la Cerámica.