Dnia 2023-04-01 19:00 na obiekcie Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz Elche - Barcelona - 0-4

Elche - Barcelona, wynik końcowy 0-4.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Elche a Barcelona zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-4.

W dniu 2023-04-01 19:00 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Elche i Barcelona.

Gole strzelali: R. Lewandowski 20' 0-1 R. Araujo Ansu Fati 56' 0-2 Ferran Torres R. Lewandowski 66' 0-3 Gavi Ferran Torres 70' 0-4 R. Lewandowski

Żółte kartki Elche:

Żółte kartki Barcelona: Gavi 60' Ronald Araújo 74' Robert Lewandowski 87'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Elche zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Girona i Valencia. Kolejno natomiast Barcelona z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Getafe.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Gavi stale serwują pierwszorzędnym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami są nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż mecze nudzą. Zdarzają się idealne asysty oraz gole, ostre faule zakończone czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi La Liga. Elche oraz Barcelona i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.