Spotkanie między Levante i Barcelona na stadionie Estadio Ciudad de Valencia dnia 2022-04-10 19:00 - wynik końcowy 2-3

 

Pierwsza połowa meczu między Levante oraz Barcelona zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-04-10 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia odbył się mecz ligi La Liga kolejki 31. Zmierzyły się Levante i Barcelona.

Gole strzelali: Morales 52' 1-0 P. Aubameyang 59' 1-1 O. Dembélé Pedri 63' 1-2 Gavi Melero 83' 2-2 L. de Jong 90' 2-3 Jordi Alba

Żółte kartki Levante: José Campaña 11'

Żółte kartki Barcelona: Ronald Araújo 87'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Barcelona:

Główny arbiter spotkania to Jose Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Levante zmierzy się już z Granada CF, następne spotkania z drużynami Sevilla i Valencia a Barcelona z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Real Sociedad.

Fani futbolu śledzą poczynania w lidze La Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. José Campaña Ronald Araújo wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie zdarzają się przechodzące do historii asysty i bramki, brutalne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące walki między piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe lubianej ligi La Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Levante oraz Barcelona w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.