Alaves vs Barcelona, wynik spotkania - 0-1

Dnia 2022-01-23 20:00 na obiekcie sportowym Estadio de Mendizorroza rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Alaves a Barcelona.

Pierwsza połowa spotkania między Alaves oraz Barcelona zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: F. de Jong 87' 0-1 Ferran Torres

Żółte kartki Alaves:

Żółte kartki Barcelona:

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Barcelona:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Alaves stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Barcelona z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Napoli.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle interesujące potyczki ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Zmagania między piłkarzami okazują się bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Nieustannie trafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych orazśledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Alaves oraz Barcelona oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.